Zajazd Niedźwiadek – kontakt

Adres

Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa
Zajazd Niedźwiadek

Piotr Gucwa
Smerek 14
38-608 Wetlina

GPS

49° 10' 31.49" N
22° 26' 20.94" E

Telefon

  • 513 952 166
  • 503 051 276

E-mail

biuro .*. zajazd-niedzwiadek pl

Dojazd

Samochodem osobowym, motocyklem, rowerem: dojazd do zajazdu Niedźwiadek jest bardzo łatwy – z Cisnej należy jechać w kierunku Ustrzyk Górnych (droga nr 897). Zajazd znajduje się w samym centrum Smereka, przy drodze, obok sklepu. Droga jest bardzo dobrze utrzymana przez cały rok. W zimie należy się liczyć z możliwością chwilowych utrudnień w przypadku obfitych opadów śniegu; posiadacze samochodów z napędem na jedną oś powinni na wszelki wypadek zaopatrzyć się w łańcuchy.

Autobusem: przez Smerek przejeżdżają wszystkie autobusy kursujące do Wetliny. Zajazd oddalony jest od przystanku autobusowego o około 100 m.

Autostopem: niestety, w ostatnich latach podróżowanie autostopem po Bieszczadach staje się coraz trud­niej­sze. Zalecamy takie organizowanie podróży, aby nie pozostać na drodze późnym popołudniem lub wieczorem po odjeździe ostatniego autobusu.

Uwaga:
Przed przyjazdem w zimie warto do nas zadzwonić i upewnić się, jaka jest pogoda i warunki na drogach. Ogólnokrajowe serwisy informacyjne i prognozy często nie przedstawiają rzeczywistych warunków tutaj panu­jących. Pewnego razu większość gości odwołała przyjazd w wyniku psychozy zimowej rozpętanej przez media, mimo że u nas pogoda była piękna, a drogi czarne.

Halicz

Widok na Halicz (1333 m n.p.m.) i Rozsypaniec (1273 m n.p.m.).

© 2011 Zajazd Niedźwiadek • Smerek